Šonedēļ tiks ievēlēts jaunais Daugavpils Universitātes rektors

05.04.2014 14:5405/06/07

Šī gada 6. jūnijā notiks Daugavpils Universitātes Satversmes sapulce, kuras viens no darba kārtības jautājumiem ir Daugavpils Universitātes rektora vēlēšanas.

Kā jau tika informēts, uz Daugavpils Universitātes rektora amatu pretendē divi kandidāti: profesors Arvīds Barševskis un profesore Ilga Salīte.

Profesors Arvīds Barševskis ir Daugavpils Universitātes Zinātņu prorektors un Sistemātiskās bioloģijas institūta direktora v. i. Izstrādājot savu vadības programmu, Arvīds Barševskis galveno uzsvaru liek uz moto: no reģionālās Universitātes par modernu zinātnes Universitāti, tādējādi atzīmējot, ka ar laiku universitāte varētu kļūt par modernu zinātnes, izglītības un kultūras centru.

Otrs kandidāts, profesore Ilga Salīte, ir Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātes dekāne un Ilgtspējīgas izglītības institūta direktore. Savā vadības programmā profesore uzsver, ka ir jāturpina Daugavpils Universitātes kā reģionālās, klasiskās augstskolas attīstība.Satversmes sapulce aizklātā balsošanā Daugavpils Universitātes rektoru ievēl uz 5 gadiem. Par ievēlētu rektora amatā tiek atzīts pretendents, kurš saņēmis vairāk par pusi balsu no to Satversmes sapulces dalībnieku skaita, kas piedalījušies vēlēšanās.

Satversmes sapulce notiks Parādes ielā 1. Sākums plkst. 14:00.Papildus informācija:

Vita Viļevko

Daugavpils Universitāte

Sabiedrisko attiecību un informācijas daļa

Vienības 13 – 215. a

Tālrunis: +371 54 25 564

e-pasts: said@du.lv

www.du.lvVita Viļevko, DU Sabiedrisko attiecību un informācijas daļa,

tālrunis:29191170, 5425564, e-pasts: said@du.lv

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha