“Latgalei” vēlēja labu ceļavēju

05.04.2014 14:5414/09/07Daugavpils hokeja komanda “Latgale” ir ceļā uz uzvarām. Sācies Latvijas virslīgas čempionāts. Tā jau ir tradīcija, sākot sezonu komanda viesojas pilsētas domē. Arī šoreiz hokejistiem pašvaldības vadība izteica vislabākos vēlējumus sezonu sākot.

Daugavpils Domes priekšsēdētāja Rita Strode uzsvēra, ka ļoti tic komandai. Spēlētāji un treneri sevi jau ir pierādījuši. Ir jāsasparojas un jācīnās līdz galam. Daugavpils hokejistiem ir potenciāls, bet ne vienmēr pietiek spēka spert pēdējo soli uz pjedestālu. Domes vadība ir pārliecināta, ka tas cīņasspars, kas puišiem ir šobrīd saglabāsies līdz čempionāta finālam.

Hokejs Daugavpilī kļuvis populārs un liela daļa pateicības par to jāsaka komandai “Latgale”, kura spēja izcīnīt vietu virslīgā, strauji ieejot Latvijas hokeja elitē.

Komandas galvenais treneris Igors Smirnovs atzina, ka komanda ir ļoti draudzīga, neskatoties uz to, ka daudznacionāla.

Komandā runā daudzās valodās. Leģionāri ir no Lietuvas, Čehijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un, protams, Latvijas.

Kluba prezidents Leonards Teniss izteica pateicību pašvaldības vadībai par atbalstu, kas dod iespēju komandai turpināt spēlēt un cīnīties, aizstāvot Latgales un Daugavpils godu.

15. un 16. septembrī savās mājās Daugavpils komanda “Latgale” uzņems Liepājas “Metalurgu”. 15. septembrī spēle sāksies plkst. 18.00, 16. septembrī plkst. 13.00.

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre L.Korsaka, 5404374

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha